Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Biofarm

  • Wałbrzyska 13, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • bieżące regulacje i diagnostyka urządzeń

  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych maszyn produkcyjnych

  • proponowanie rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wydajność powierzonego parku maszynowego

  • opieka techniczna nad powierzonymi maszynami produkcyjnymi

  • przestrzeganie obowiązujących procedur

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne)

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów maszyn

  • dyspozycyjność związana ze zmianowym systemem pracy (praca w systemie 3 zmianowym)

  • znajomość zagadnień mechanicznych oraz elektrycznych dotyczących urządzeń produkcyjnych

  • doświadczenie w działach utrzymania ruchu lub działach technicznych

  • aktualna książeczkę sanepidu

To oferujemy

  • umowa o pracę – pierwsza na okres 9 m-cy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system nagród miesięcznych

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy grywalizacyjno-społecznościowej

  • program poleceń pracowniczych – Poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to dodatkowe pieniądze.

  • pomoc pracownikowi w trudnych sytuacjach życiowych – Nie zostawimy Cię samego!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne