Logo Pracuj.pl

Mechanik maszyn przemysłowych - Asystent Konstruktora

CUBE SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

CUBE SYSTEMS sp. z o.o.

Świętego Michała 58

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie pracy konstruktora poprzez wykonanie rysunków technicznych, kalkulacji i specyfikacji części i elementów maszyn
  • Wykonywanie prac montażowych na podstawie projektów/rysunków technicznych
  • Prace instalacyjne i łączeniowe, w tym udział w uruchomieniach maszyn w siedzibie firmy oraz u klientów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi pracami, naprawami i konserwacją maszyn
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych, weryfikacja przyczyn ich wystąpienia oraz proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności pracy
  • Utrzymywanie w dobrym stanie technicznym narzędzi i sprzętu diagnostycznego oraz dbanie o ich regularną kalibrację i serwisowanie
  • Monitorowanie i gromadzenie informacji o nowych rozwiązaniach technicznych oraz dokonywanie ich wdrożeń do praktyki firmy

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - ogólna znajomość zagadnień branży budowy maszyn
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanika, budowa maszyn, mechatronika)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w dziale montażu, utrzymania ruchu lub konstrukcyjnym
  • Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn
  • Podstawowa znajomość środowiska CAD do tworzenia modeli 3D (Solidworks, Inventor, Fusion 360)
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami oraz maszynami warsztatowymi
  • Samodzielności i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, wiedza i wyobraźnia techniczna
  • Dobra komunikacją, szczerość i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność w zakresie wykonywanych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Gotowość do pracy w terenie (serwis, montaż, uruchomienia, 15-30% czasu pracy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożlwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania
  • Premie uznaniowe za ukończone projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szkolenia i działania rozwojowe zgodne z zainteresowaniami oraz bieżącymi potrzebami
  • Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku
  • W przypadku nadgodzin, płatne zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Karta MultiSport
  • Telefon do użytku prywatnego
  • Siedziba w centrum miasta
  • Darmowy parking przy siedzibie firmy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karta MultiSport
  • premie za projekty
  • bliska odległość komunikacji miejskiej
  • bliska odległość od centrum miasta

Szukasz ciekawej pracy gdzie każdy projekt jest inny? Chciałbyś cały czas rozwijać swoje kompetencje i mieć kontakt z nowymi technologiami? Fascynuje Ciebie świat maszyn i przemysłu?

Jesteśmy firmą, gdzie nie ma powtarzalności. Wykonujemy projekty maszyn specjalnych, na indywidualne zapotrzebowanie. Wykonujemy także modernizacje maszyn, integracje systemów, stanowiska zrobotyzowane, aplikacje wizji maszynowej, a także całe spektrum działań związane z bezpieczeństwem maszyn.

Pracujemy w zgranym zespole, gdzie każdy zna swoją rolę, a nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. Projekty realizujemy lokalnie, dla partnerów działających globalnie.

Mechanik maszyn przemysłowych - Asystent Konstruktora, Świętego Michała 58, Nowe Miasto, Poznań