Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Maszyn Przemysłowych

Logoplaste Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

www.logoplaste.com

Logoplaste jest grupą przemysłową, zajmującą się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych dla najbardziej renomowanych firm na świecie w sektorze żywności, napojów, pielęgnacji osobistej, chemii, olejów i smarów. Firma została założona w 1976 roku i od ponad 40 lat jest pionierem w produkcji opakowań "przez ścianę", dostarczając opakowania z tworzyw sztucznych bezpośrednio w siedzibie klienta. Aktualnie Logoplaste zarządza ponad 60 fabrykami, z siedzibami w 16 krajach, między innymi w Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Portugalii, Anglii i Polsce. Najbardziej aktualne technologie są stosowane do wytwarzania opakowań z tworzyw sztucznych dla różnych segmentów rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia dla grupy projektowej podczas instalacji maszyn produkcyjnych.
  • Realizowanie i aktualizacja planu utrzymania ruchu zakładu.
  • Analiza awarii, wykrywanie i usuwanie usterek.
  • Bieżące prowadzenie zapisów dotyczących zasobów działu utrzymania ruchu.
  • Aktualizacja i kontrola stanów magazynowych części zapasowych.
  • Dążenie do zapewnienia maksymalnej wydajności pracy maszyn.
  • Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika (preferowane doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych).
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu w szybko zmieniającym się i aktywnym środowisku.
  • Posiadania wiedzy z zakresu BHP i przestrzegania zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego, uprawnienia SEP 1 kV/ 20 kV oraz uprawnienia spawalnicze będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Świadczenia z zakresu ZFSŚ oraz dodatkowe benefity
  • Doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (imię, imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania; adres do korespondencji; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia), zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji".
Informujemy, że Administratorem danych jest Logoplaste Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 15a/1b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne