Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn przemysłowych - Tokarz, Frezer

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.O firmie

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.

Sanitariuszek 66

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • wykonywanie napraw maszyn, urządzeń i instalacji

  • wykonywanie prac montażowych urządzeń i instalacji

  • naprawy i konserwacje sieci technologicznych i CO

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność obsługi tokarki kłowej uniwersalnej, frezarki i piły taśmowej

  • umiejętność wykonywania napraw urządzeń i maszyn

  • mile widziane posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi urządzeń transportu bliskiego UDT (wózki jezdniowe podnośnikowe i suwnice), uprawnienia spawalnicze

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • wdrożenie do zakresu obowiązków

  • szkolenia zawodowe

  • stałe godziny pracy: 7-15

  • Benefity

  • parking dla pracowników

Szczegółowych informacji udzielają:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu – Grzegorz Lipiński tel. 506-275-180,

Starszy Mistrz Zespołu Mechanicznego – Robert Łuczak tel. 506-275-136.