Mechanik Maszyn

ITM Poland

  • Tryb wypłaty:miesięczna

ITM Poland

Andrzeja Stanikowskiego 2

Potkanów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • montaż mechaniczny maszyn i urządzeń w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną i produkcyjną,

  • bieżące wypełnianie dokumentów związanych z budową maszyny i wewnętrznymi procedurami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami do montażu i instalacji maszyn,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym,

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę,

  • realizacja innowacyjnych projektów dla klientów z całego świata,

  • pakiet socjalny: pracowniczy program emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, oferta sportowa, dofinansowana stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowane posiłki na stołówce pracowniczej

ITM Poland

ITM POLAND SP. Z O.O. – technologie wytwarzania produktów przyszłości

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1991 roku w Radomiu z myślą o projektowaniu i dostarczaniu urządzeń dla przemysłu tytoniowego. Od tamtego czasu firma rozrosła się do ponad 400 pracowników. Od 2006 roku główny kierunek rozwoju firmy to projektowanie i dostarczanie urządzeń i technologii do wytwarzania produktów tytoniowych nowej generacji (o obniżonym ryzyku konsumpcji), a także produktów z materiałów ekologicznych będących alternatywą dla plastiku.

ITM jest częścią grupy Tembo, której siedziba znajduje się w Kampen (Niderlandy). Grupa składa się z różnych spółek, posiada kilka zakładów rozwojowych i produkcyjnych w Europie oraz centra serwisowe działające na trzech kontynentach. ITM Poland nieustannie inwestuje w rozwój i badania dzięki czemu jesteśmy w czołówce najbardziej innowacyjnych firm technologicznych w Polsce. Projektujemy maszyny przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi inżynierskich i korzystamy z najnowszych technik programowania maszyn. Tworzymy technologię niezbędną do wytwarzania produktów Heat not Burn oraz produktów ECO (w tym filtry papierosowe oraz rurki papierowe). Rozwiązania techniczne i technologiczne stworzone w ITM Poland są chronione prawnie dzięki uzyskanym patentom.

Firma ITM Poland prowadzi pełną działalność biznesową od rozpoznania rynku do dostawy maszyn, linii technologicznych i wsparcia w ich eksploatacji. Dzięki temu oferujemy pełne spektrum specjalizacji i realizacji naszych ambicji w różnych obszarach. Cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy, otwarte relacje i wspólne wartości. To one pozwalają nam budować dobre i angażujące środowisko pracy dające każdemu pracownikowi motywację i poczucie współtworzenia firmy. Mocno akcentujemy to, że tworzymy niekorporacyjne środowisko. Dbamy o to, aby wszystkim pracowało się dobrze. Praca w ITM oznacza bycie częścią międzynarodowej firmy, gdzie utalentowani ludzie, mogą się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy