Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszyn rolniczych

BPS Sp. z o.o.

12 50013 500 brutto / mies.
  • Dania

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii oraz w Polsce. Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam!

Zakres obowiązków:

  • Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów rolniczych,

  • Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn rolniczych,

  • Diagnostyka i usuwanie usterek,

  • Optymalizacja maszyn,

  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny

  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),

  • Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność, praca na stałe

  • Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne