Oferta pracy

Mechanik maszyn rolniczych – Serwisant

AGRICULTURAL PRODUCTION & HANDLING sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Krótko o nas:

APH Group Polska jest polskim oddziałem grupy producentów maszyn najwyższej klasy, które oferują pełną gamę urządzeń do produkcji ziemniaków, cebuli i marchwi.
Swoim zakresem obejmujemy pełną gamę maszyn i urządzeń, od etapu przygotowania gleby i sadzenia, aż po maszyny do mycia, cięcia, ważenia i pakowania produktu.

Grupa APH poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca mobilna - Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn rolniczych u klientów,
  • Utrzymywanie maszyn rolniczych w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji,
  • Naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
  • Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji,
  • Uruchamianie i instalacja nowego sprzętu,
  • Udział w Targach rolniczych,
  • Wykonywanie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych u klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.),
  • Znajomość mechatroniki,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie techniczne – warunek konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikatywność,
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Atrakcyjne warunki pracy w stabilnej firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV:
  • Osobiście pod adresem : ul. Piekiełko 25, 76-200 Słupsk
  • Mailowo : za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy