Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn Szwalniczych

  • Pyzdry, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkującą torby i pasy narzędziowe dla producentów narzędzi i elektronarzędzi na całym świecie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pyzdry

    Zadania na stanowisku:

    • przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń, zgodnie z harmonogramem i zakresem prac,
    • regulacja, ustawienie maszyn szwalniczych i hafciarskich prostych oraz z rozbudowaną automatyką,
    • zapewnienie wysokiej jakości napraw poprawiających stan techniczny maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • znajomość mechaniki i automatyki,
    • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek technicznych,
    • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu maszyn szwalniczych, hafciarskich, itp.,
    • mile widziana znajomość branży włókienniczej oraz technologii szycia,
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w stabilnej firmie,
    • terminowe wypłaty wynagrodzenia.
    Zainteresowani proszeni są o składanie podań do Działu Księgowo-Kadrowego za pomocą przycisku Aplikuj
     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997  roku  o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)”.