Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Maszyn

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz wykształcenie techniczne? Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Zależy Ci na pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Aplikuj do nas już dziś!

    Dla naszego klienta, lidera w produkcji opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko Mechanika Maszyn.

    Nr ref.: /337/12/2018/AR/35203
    Toruń

    oferujemy:

    • umowę o pracę oraz zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
    • wynagrodzenie 3500 do 4000 zł brutto + premie (uzależnione od doświadczenia)
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • pracę w systemie dwuzmianowym

    zadania:

    • konserwacja i naprawa maszyn poligraficznych
    • usuwanie awarii
    • utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej

    oczekujemy:

    wykształcenia technicznego

    doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych (mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej)

    motywacji do nauki i rozwoju

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47