Logo Pracuj.pl

Mechanik maszyn

Stark Partner Sp. zo. o.O firmie

  • Urszulin (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Stark Partner Sp. zo. o.

Urszulin (pow. grodziski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw (Wtrysk, Termoforming)
  • diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyny
  • usuwanie bieżących awarii
  • przeglądy roczne i okresowe wtryskarek

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub do przyuczenia
  • minimalna znajomość mechaniki/hydrauliki siłowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie do nowej roli i wsparcie merytoryczne zespołu
  • dedykowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • system premiowy
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Stark Partner pojawiła się na rynku polskim w 1995 roku. Swoją działalność od początku koncentrowała na sektorze spożywczym. Świadomy, ukierunkowany rozwój oparty o potrzeby rynku sprawił, że dziś Stark Partner jest doświadczonym producentem opakowań z tworzyw sztucznych pracującym dla uznanych firm z branży mleczarskiej oraz producentów lodów.

Priorytetem dla Stark jest wykorzystanie w produkcji surowców wysokiej jakości.

Firma inwestuje w nowoczesną technologię produkcji i stosuje wysoko wydajne linie produkcyjne. Stale unowocześniany jest także park maszynowy. Jakość gwarantuje nadzór na wszystkich etapach produkcji.

Mechanik maszyn, Urszulin 6, Urszulin (pow. grodziski)