Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Mechanik maszyn w dziale Utrzymania Ruchu

Terravita Spółka z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szarych Szeregów 48

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnością linii produkcyjnych: bieżące regulacje i usuwanie awarii

  • Realizacja przeglądów prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

  • Realizacja prac remontowych i konserwacyjnych w celu zapewnienia sprawności maszyn i urządzeń

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przebiegu prac remontowych

  • Nadzór nad bezpieczeństwem prowadzonych prac

  • Rozwiązywanie problemów technicznych: analizowanie przyczyn, proponowanie i wdrażanie działań optymalizujących

  • Tworzenie raportów technicznych w systemie komputerowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze, preferowane średnie techniczne o profilu mechanicznym

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z eksploatacją i naprawą maszyn (w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość mechaniki maszyn produkcyjnych,

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dokładność, systematyczność, samodzielność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i doświadczeniem

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Kartę multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie do wakacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja on-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z Managerem i pracownikiem HR

4

Decyzja o zatrudnieniu

5

Podpisanie umowy

6

Welcome pack

7

1 dzień zatrudnienia + szkolenia

TERRAVITA Spółka z o.o. to polska marka z siedzibą w Poznaniu, która od ponad 40 lat z wielką pasją tworzy czekoladę. Nasza praca to wytwarzanie czekoladowych tabliczek, figurek i kremów oraz półproduktów cukierniczych takich jak czekolady w płynie czy płatkach, polewy lodowe i cukiernicze, kremy i sosy do deserów.

Przewiń do profilu firmy