Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Maszyn

Bamet

Bamet

Krakowska 74

Wielka Wieś (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż maszyn i urządzeń nowych zgodnie ze specyfikacją

  • Demontaż, montaż maszyn i urządzeń do remontu

  • Naprawy maszyn i urządzeń

  • Prace ślusarskie- wiercenie, gwintowanie gratowanie

  • Relokacja maszyn za pomocą urządzeń transportu bliskiego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie budowy złożonych i urządzeń umożliwiające samodzielną pracę w trakcie ich montażu, remontu i serwisu

  • Znajomość metod obróbki ślusarskiej

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność

  • Operatywność i zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Podstawowe umiejętności frezowania, toczenia oraz spawania metodą TIG

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport