Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik maszyn wtryskowych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna Hanplast Sp. z o.o. poszukuje:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska pracy:

    • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn, i urządzeń zgodnie z dokumentacją oraz instrukcjami,
    • usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyny,
    • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn zgodnie z planem,
    • prowadzenie dokumentacji, związanej z naprawami i przeglądami,

    Wymagania:

    • doświadczenie z zakresu budowy wtryskarek hydraulicznych i elektrycznych,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną,
    • umiejętność czytania dokumentacji  hydraulicznej,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowej,
    • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • sumienność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • pracę od zaraz,
    • wynagrodzenie podstawowe + premia,
    • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk APLIKUJ,  znajdujący się na dole ogłoszenia.