Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik maszynowy

Energa Wytwarzanie S.A.

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ślusarskich;

  • przygotowywanie detali do późniejszej obróbki skrawaniem;

  • praca na maszynach obróbki wiórowej (wiertarka kolumnowa, piła taśmowa);

  • praca przy maszynach obróbki plastycznej (zwijarka, giętarka);

  • wykonywanie prac ślusarskich i malarskich;

  • regeneracja podzespołów turbin wodnych;

  • prowadzenie pojazdu kat. B.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie w kierunku mechanicznym, itp.;

  • umiejętność używania narzędzi warsztatowych;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • umiejętność spawania metodą: MIG/MAG, MMA, acetylenowo-tlenową;

  • umiejętność cięcia metodą: palnikiem acatylenowo-tlenowym, Plazmą;

  • posiadanie uprawnień spawalniczych (książeczki spawacza);

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego;

  • posiadanie uprawnień do obsługi suwnicy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji w ramach umowy o pracę;

  • Umowę o pracę;

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Energa Wytwarzanie S.A. to spółka należąca do Grupy Energa wchodzącej w skład Grupy PKN ORLEN. Prowadzi działalność w obszarze wytwarzania energii elektrycznej z OZE oraz świadczy usługi systemowe. Spółka zarządza największą w kraju przepływową Elektrownią Wodną we Włocławku, Elektrownią Szczytowo-Pompową w Żydowie, 44 małymi elektrowniami wodnymi zlokalizowanymi głównie w północnej Polsce. Dodatkowo spółka eksploatuje 6 farm wiatrowych zlokalizowanych w północnej i środkowej Polsce oraz 2 elektrownie fotowoltaiczne w Gdańsku i Czernikowie.

Przewiń do profilu firmy