Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

ELKON POLSKA sp. z o.o.

25,0032,00 brutto / godz.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy rozładunkach maszyn na miejsce montażu (rozładunki przy pomocy dźwigu)

  • Pomoc przy montażu węzłów betoniarskich na podstawie dokumentacji technicznej

  • Podłączenia oraz modernizacje instalacji elektrycznych (po dalszym przeszkoleniu)

  • Składanie konstrukcji maszyn (np. silosów)

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia - praca w ekipie.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia z zakresu serwisu maszyn

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Zakwaterowanie w hotelach

  • Dojazd do miejsca pracy

O nas

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy Mechaników - do montażu maszyn (wytwórni betonu).

Delegacje na terenie całego kraju (praca poza biurem)

Prosimy o przesłanie CV lub danych / informacji o sobie.