Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Mechatronik Samochodowy

  • Monachium (Bawaria), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JESTEŚ MECHANIKIEM I ZNASZ SIĘ NA SAMOCHODACH?

    CHCESZ BYĆ ODPOWIEDNIO WYNAGRODZONY ZA SWOJA PRACĘ?

    CHCESZ PRACOWAĆ Z NAJNOWSZYMI SAMOCHODAMI MARKI PREMIUM?

    SEDULUS Sp. z o.o. (KRAZ 12563) posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie personalnym i rekrutacji w następujących branżach: Przemysł i Technika, Inżynieria, Informatyka i Technologie, Logistyka i Spedycja.

    Firma SEDULUS Sp. z o.o. oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę, gwarantuje kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju. Współpracujemy tylko z wybranymi pracodawcami w Niemczech, którzy dbają, aby pracownicy mieli dobre mieszkanie, pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą w Niemczech m.in. zameldowanie, urząd skarbowy, zakładanie konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego.

    Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy:

    MECHANIK/MECHATRONIK SAMOCHODOWY

    Miejsce pracy: Monachium (Bawaria) » Niemcy

    Ilość wakatów: 30
    Termin rozpoczęcia: koniec kwietnia/początek maja 2018

    OPIS STANOWISKA:
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • praca przy montażu silników samochodowych
    • przeprowadzanie diagnostyki błędów
    • wykonywanie napraw i wymiana uszkodzonych części
    WYMAGANIA:
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym (B1/B2)
    • doświadczenie pracy w zawodzie
    • odpowiedzialny stosunek do pracy
    • wykształcenie zawodowe jako mechanik, mechatronik lub pokrewne
    OFERUJEMY:
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (18€ brutto/godz.)
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • pomoc przy nostryfikacja dyplomu/świadectwa
    • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
    • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!

    Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
    608-554-697, 664-905-456,

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.