Oferta pracy

Mechanik - Mechatronik Warsztatu Szkoleniowego

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie umiejętności w zakresie:

  • obsługi maszyn konwencjonalnych (tokarka, frezarka, piła taśmowa, wiertarka stołowa)

  • wykonywania prac warsztatowych wg rysunku oraz ocena końcowa

  • wykonywania prac warsztatowych wg rysunków z wykorzystaniem maszyn konwencjonalnych

  • Praktyka na dziale budowy maszyn (m. in. montaż szaf elektro-pneumatycznych zgodnie z dokumentacją, budowa stanowisk z wykorzystaniem robotów ABB) -na stanowisku Mechatronika

  • Praktyka w wykonywaniu złożonych detali przy użyciu obrabiarek CNC - na stanowisku Mechanika

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła zawodowa lub średnia (preferowane kierunki: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, operator CNC, mechanik, elektromechanik, mechatronik)

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat, obejmującą 16-sto miesięczny program szkoleniowy z zakresu elektromechaniki, pneumatyki, programowania CNC,

  • Możliwość zdobycia pożądanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych

  • Kontynuację zatrudnienia w Wika po ukończonym programie szkoleniowym

  • Doskonalenie umiejętności technicznych i rozwój kompetencji przy wsparciu trenera zawodu

  • Naukę obsługi urządzeń w nowoczesnym parku maszynowym

  • Dyplom po zakończeniu szkolenia

  • Benefity:

  • premie świąteczne 2 razy w roku

  • premia roczna, dofinansowanie do nauki języków obcych

  • bezpłatny wstęp do siłowni

  • dofinansowanie do basenu

  • imprezy integracyjne

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Cv można złożyć:

  • w recepcji WIKA WPL ul. Łęgska 29/35

  • w recepcji WIKA SGF ul. Kawka 6

  • lub za pomocą Aplikuj