Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

SWISSPOR Polska Sp. z o.o.

  • Międzyrzecz

    Międzyrzecz, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,

  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,

  • Nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • Realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonych,

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,

  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe/ średnie techniczne – mechanik/ elektromechanik

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, dociekliwość i zdolność rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane

  • Znajomość systemów pneumatyki i hydrauliki

  • Uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym. Poszukujemy pracowników, dla których ważna jest stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Zapewniamy rynkowe, regularnie wypłacane, wynagrodzenie stałe oraz możliwość zwiększenia pensji poprzez funkcjonowanie systemu premiowego.

  • Jeżeli angażujesz się w swoją pracę, zależy Ci na rozwoju i chcesz awansować, stworzymy ku temu warunki. W naszej firmie funkcjonuje Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do żłobka, przedszkola, kolonie dla dzieci, profilaktyka zdrowotna). Zapewniamy też dofinansowanie do karty Multisport a wraz ze stażem pracy w naszej firmie otrzymujesz pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • Dziękując za nadesłane aplikacje informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma Swisspor Polska Sp. z o. o. produkuje materiały hydro i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.

Nasze produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie. Czołowy europejski producent materiałów termo i hydroizolacji,

poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik

Przewiń do profilu firmy