Oferta pracy

Mechanik

Harper Hygienics S.A.

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających,

  • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,

  • Efektywny udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn,

  • Szybkie i skuteczne naprawy

  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,

  • Wyszukiwanie i eliminacja nieprawidłowości w obszarze BHP obsługi i serwisu technicznego,

  • Rejestracja pobieranych części zamiennych z magazynu technicznego,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne,

  • Uczestniczenie w programach rozwojowych działu Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności Mechanik,

  • Praktyka w obsłudze serwisowej maszyn produkcyjnych, w tym form wtryskowych

  • Wiedza z zakresu technik utrzymania sprawności maszyn i urządzeń,

  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Sprawne wyszukiwanie części i materiałów niezbędnych do realizacji napraw,

  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie,

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,

  • Przestrzeganie standardów i postępowanie zgodne z obowiązującymi procedurami.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziane będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w tym poprzez urozmaicony zakres prowadzonych projektów oraz system szkoleń wewnętrznych

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii, Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Specjalizacja:

  • Formy wtryskowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą przycisku Aplikuj teraz.