Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik montażu końcowego naczep ciężarowych

PRAN Sp. z o.o.

  • Deurne, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego holenderskiego klienta – lidera na rynku europejskim wśród producentów naczep z ruchomą podłogą, szukamy pracowników technicznych/mechaników do działu montażu końcowego.

Twój zakres obowiązków

  • Prace montażowe, praca z rysunkiem technicznym: osie, podłogi, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi i przegrody, chlapacze, zderzaki, stopnie, koła i opony.

  • Prace elektryczne: podłączenie oświetlenia

  • Montaż elementów elektryki i pneumatyki układu hamulcowego oraz układu hydraulicznego

  • Kontrola jakości wszystkich podzespołów przed wydaniem naczepy do Klienta.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • wykształcenie i/lub doświadczenie w mechanice samochodowej

  • znajomość hydrauliki, pneumatyki lub elektromechaniki będzie traktowane jako dodatkowy atut;

  • dyspozycyjność na dłuższy czas;

  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;

  • prawo jazdy

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie: 540-560€ netto/40h- po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia

  • umowę na warunkach holenderskich

  • pojedyncze pokoje (dom rodzinny lub apartament)

  • samochód służbowy (jeśli jest taka potrzeba)

  • tygodniowe wypłaty

  • możliwość nadgodzin

  • opiekę koordynatorów

  • pracę na długo

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy