Mechanik - Montażysta - Elektromechanik

  • Psary (pow. będziński), Będzin, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROBOTRONIK S.C.

    Firma Robotronik zajmuje się robotyką i automatyką przemysłową. Projektujemy i budujemy zrobotyzowane stacje montażowe oraz cele produkcyjne dla przemysłu motoryzacyjnego.

    Mechanik - Montażysta - Elektromechanik - Elektromonter

    Miejsce pracy: Będzin (okolice), Psary (pow. będziński)

    Obowiązki:

    • Budowa maszyn zgodnie z projektem
    • Wykonywanie konstrukcji z profili aluminiowych
    • Instalacja maszyn u klienta

    Wymagania:

    • Znajomość rysunku technicznego
    • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
    • Znajomość elektromechaniki
    • Umiejętność obsługi tokarki, frezarki, spawarki mile widziana
    • Uprawnienia elektryczne mile widziane

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Pracę w trybie 1-zmianowym
    • Miejsce wykonywania pracy: Psary koło Będzina

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.