Logo Pracuj.pl

Mechanik montażysta

INNOVATIVE PACKING SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Montaż zespołów i maszyn z dokumentacji montażowej producenta
  • Praca przy uruchomieniach maszyn i serwisie
  • Przygotowywanie propozycji zmian w obszarze udoskonalania obecnie funkcjonujących rozwiązań konstrukcyjnych
  • Mile widziane umiejętności spawania
  • Wsparcie merytoryczne i ocena wyników testów konstruowanych części i zespołów
  • Ścisła współpraca z innymi konstruktorami oraz innymi pracownikami Spółki w trakcie realizacji powierzonych zadań
  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad realizacją modeli lub prototypów skonstruowanych części i zespołów
  • Czynna współpraca z dostawcami podzespołów niezbędnych do skonstruowania gotowego wyrobu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika i robotyka)
  • opcjonalnie studenci ostatniego roku powyższych kierunków
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość oprogramowania CAD: SolidWorks, AutoCAD mile widziana
  • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Pracę w siedzibie na obrzeżach Warszawy / Otwock / Łaskarzew z bardzo dobrym dojazdem - w bezpośredniej okolicy zjazdu z trasy 17
  • Współpracę ze Specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Narzędzia konieczne do wykonywania zadań
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w tworzeniu nowo powstającego biura konstrukcyjnego bazującego na długoletnim doświadczeniu w produkcji maszyn

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania z obszaru etykietowania i konfekcjonowania zróżnicowanych typów produktów. Z naszych rozwiązań konstrukcyjnych i procesowych korzystają światowe marki, a Nasze etykiety często można znaleźć na produktach codziennego użytku.

Mechanik montażysta, mazowieckie