Oferta pracy

Mechanik - Monter instalacji przemysłowych

El-LOGICO firmie

  • Bylicy 2
    Olkusz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

El-LOGIC

Bylicy 2

Olkusz

El-logic Grzegorz Kulawik to prężnie rozwijająca się firma w branży Instalacji Przemysłowych. Grupa zarządzająca firmą to inżynierowie z doświadczeniem w utrzymaniu ruchu w przemyśle, a także w projektowaniu i programowaniu rozwiązań dla przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac z zakresu Instalacji Przemysłowych,
  • wykonywanie prac monterskich
  • montaż maszyn linii Technologicznych,
  • montaż urządzeń przemysłowych,
  • organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i  ergonomii;

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min 1 rok doświadczenia przy wykonywaniu instalacji przemysłowych w obiektach przemysłowych,
  • gotowość do pracy w delegacji w kraju i za granicą (praca głównie wyjazdowa),
  • prawo jazdy kat.B
  • rzetelność i dokładność,
  • odpowiedzialność za wykonywanie swoich obowiązków,

Mile widziane:

  • doświadczenie przy montażu, naprawach i relokacjach linii technologicznych,
  • uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy,
  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i/lub powyżej 1kV.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie branży Instalacji Przemysłowych,
  • satysfakcjonujące zarobki,
  • duże możliwości rozwoju swoich umiejętności zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy