Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/monter - kierownik brygady

P.U. HYDROMASZ Rafał Ramus

  • Podmiejska 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Podmiejska 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, oraz bieżąca praca na warsztacie mechanicznym

  • wyznaczanie zadań podległym pracownikom, oraz kontrola realizacji prac,

  • uczestnictwo w montażach i demontażach (docelowo kierowanie tymi pracami)

  • współpraca z kierownikiem serwisu żurawi wieżowych

Nasze wymagania

  • umiejętność z zakresu prac mechanicznych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność delegowania zadań

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia

  • nie wymagamy doświadczenia w branży - wszystkiego nauczymy.

To oferujemy

  • Praca w bardzo ciekawej branży, dźwigów budowlanych - żurawi od poniedziałku do piątku na Osowej Górze w Bydgoszczy, oraz na terenie Bydgoszczy i okolic.

    Wierzymy że firmę tworzą ludzie i oni są naszym największym atutem, dlatego szukamy najlepszego kandydata, który wzmocni nasze szeregi, na stanowisku:

    brygadzista/koordynator warsztatu mechanicznego w zespole 4-5 osobowym, oraz monter żurawi wieżowych.

    Przewiń do profilu firmy

    Jeżeli nie boisz się spróbować czegoś nowego, chcesz wspólnie z nami się rozwijać, prześlij swoje CV oraz numer telefonu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki i najlepszą ofertę na rynku.