Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Monter Maszyn Przemysłowych

Pro-Inżynier Sp. z o.o.

Familijna 7

Źródła (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe nowych maszyn, zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,

  • prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,

  • serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),

  • prace związane z montażem i relokacją maszyn (demontaż, markowanie, zabezpieczenie do transportu, montaż),

  • inne - charakterystyczne dla stanowiska.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mechanika (utrzymanie ruchu, zakłady produkcyjno-remontowe, firmy produkujące maszyny),

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,

  • zdolności manualne,

  • obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

Mile widziane

  • znajomość podstaw pneumatyki,

  • uprawnienia na wózki widłowe, SEP, podnośniki koszowe itp.,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • ciekawą pracę przy budowie i serwisie nowych maszyn przemysłowych (maszyny pakujące, zrobotyzowane stacje, przenośniki itd.)

  • rozwój oraz szkolenia.

Pro-Inżynier Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-usługową specjalizującą się w konstrukcjach i opakowaniach stalowych, serwisie maszyn przemysłowych oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Polski w branży automotive, spożywczej, produkcji AGD, przetwórstwa drewna oraz tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy

Od pierwszego kwartału 2022 praca będzie w Źródłach gm. Miękinia.