Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Monter mechaniki przemysłowej

  • na terenie Niemiec i Chin, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Durid Sp. z o.o. - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym montażu urządzeń przemysłowych, konstrukcji stalowych, oraz wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych na terenie całej Europy.

    Do oddziału w Rzeszowie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: na terenie Niemiec i Chin

    Obowiązki:

    • Montaż przenośników, konsoli, robotów i innych elementów z zakresu mechaniki przemysłowej,
    • Udział przy wdrażaniu nowych projektów oraz modernizacji istniejących instalacji u Klienta

    Wymagania:

    • Doświadczenie/umiejętności w pracy na w/w stanowisku,
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
    • Wyposażenie w ubiór oraz narzędzia,
    • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Szkolenia pracowników,
    • Pracę delegacyjną na terenie Niemiec i Chin
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Durid Sp. z o.o. 37-200 Przeworsk, ul. Józefa Piłsudskiego 1/17, moich danych osobowych i innych danych zawartych  w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb obecnie prowadzonego przez Spółkę procesu rekrutacyjnego zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 późn. zmianami).