Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik/monter przemysłowy

Epcido Sp. z o.o.

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych

  • montaż systemów przenośnikowych

  • praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie

  • budowanie konstrukcji mechanicznych

  • montaż rur i koryt kablowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość konstrukcji maszyn

  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

  • umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów

  • preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym

  • gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy (start od lipca 2021 i później)

  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie

Mile widziane

  • umiejętność spawania

  • uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy za granicą

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

  • współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach

  • zapewnione pokrycie kosztów transportu

  • ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność)

  • gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)

  • stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • opłacony transport

  • rotacyjny system pracy

  • kursy i uprawnienia

  • ubranie robocze

  • opłacone testy, wizy i inne

Skandynawsko-Polska firma Epcido Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie. Przeprowadzamy projekty nowych instalacji maszyn i linii przemysłowych, modyfikacje, przenoszenia całych linii, serwis, utrzymanie ruchu oraz inne projekty z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy