Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik motocyklowy

MFA Tadeusz KwaśniewskiO firmie

3 5008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Wiejska 44
    Łazy (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MFA Tadeusz Kwaśniewski

Wiejska 44

Łazy (pow. piaseczyński)

Autoryzowany salon i serwis Kawasaki, Benelli, Kymco w Łazach k. Magdalenki pod Warszawą poszukuje osób do pracy.

Jeżeli kochasz motocykle, jesteś pełny/a entuzjazmu, masz silną motywację do osiągania sukcesów, rozpiera cię pozytywna energia, jesteś ambitny/a, dyspozycyjny/a i chcesz dołączyć do zespołu ludzi przepełnionych pasją do motocykli aplikuj!

Opis stanowiska:

Autoryzowany serwis motocykli, quadów, skuterów ora Jetski poszukuje osób na stanowisko mechanika.

Oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika motocyklowego
  • umiejętność napraw mechanicznych oraz diagnozowania usterek
  • komunikatywności i otwartości (praca w zespole)
  • sumienność, odpowiedzialności i punktualność
  • dobrej organizacji pracy, dbałość o powierzone stanowisko i narzędzia pracy
  • prawo jazdy kat. A, B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość rozwoju motocyklowej pasji
  • Pracę w ciekawej atmosferze

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję, jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne