Mechanik motocyklowy - salon KTM & Yamaha

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-29
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-10-29)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Janczar sp. z o.o.

O FIRMIE:

Firma Janczar sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem motocykli KTM i YAMAHA oraz oficjalnym importerem zawieszeń WP PERFORMANCE SYSTEMS. Jesteśmy największym salonem motocyklowym w północno-wschodniej Polsce. Nasz zespół handlowców oraz mechaników co roku zdobywa czołowe miejsca w rankingach dealerskich. Firma dynamicznie się rozwija, ponieważ tworzy ją zespół pasjonatów oraz profesjonalistów.

mechanik motocyklowy - salon KTM & YAMAHA

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy osób pasjonujących się motocyklami. Zakres obowiązków:

  • serwis motocykli i quadów, w tym przeglądy ogólne, naprawy silników
  • serwis i personalizacja zawieszeń (dla kandydatów przewidujemy odpowiednie szkolenia z zakresu zawieszeń)
  • współpraca z doradcą serwisowym w trakcie prowadzenia zleceń

OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

  • doświadczenia w naprawie motocykli, w tym w naprawie silników
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi tokarki

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia w standardach premium dla marek KTM oraz YAMAHA
  • szkolenia z serwisu i personalizacji zawieszeń, w tym wyjazd do WP PERFORMANCE SYSTEMS w Austrii
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów motocykli

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się