Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik motocyklowy - salon KTM & Yamaha

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Janczar sp. z o.o.

    O FIRMIE:

    Firma Janczar sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem motocykli KTM i YAMAHA oraz oficjalnym importerem zawieszeń WP PERFORMANCE SYSTEMS. Jesteśmy największym salonem motocyklowym w północno-wschodniej Polsce. Nasz zespół handlowców oraz mechaników co roku zdobywa czołowe miejsca w rankingach dealerskich. Firma dynamicznie się rozwija, ponieważ tworzy ją zespół pasjonatów oraz profesjonalistów.

    mechanik motocyklowy - salon KTM & YAMAHA

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Region: warmińsko-mazurskie

    OPIS STANOWISKA:

    Poszukujemy osób pasjonujących się motocyklami. Zakres obowiązków:

    • serwis motocykli i quadów, w tym przeglądy ogólne, naprawy silników
    • serwis i personalizacja zawieszeń (dla kandydatów przewidujemy odpowiednie szkolenia z zakresu zawieszeń)
    • współpraca z doradcą serwisowym w trakcie prowadzenia zleceń

    OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

    • doświadczenia w naprawie motocykli, w tym w naprawie silników
    • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
    • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętność obsługi tokarki

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia w standardach premium dla marek KTM oraz YAMAHA
    • szkolenia z serwisu i personalizacji zawieszeń, w tym wyjazd do WP PERFORMANCE SYSTEMS w Austrii
    • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów motocykli

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.