Logo Pracuj.pl

Mechanik narzędziowy – operator/programista CNC

WAGO Elwag Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

WAGO Elwag Sp. z o.o.

Piękna 58a

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów technologicznych i produkcyjnych narzędziowni nastawionych na terminową realizację zamówień
  • dbałość o wymaganą jakość wytwarzanych produktów.
  • wytwarzanie nowych i naprawa istniejących narzędzi / urządzeń oraz ich elementów składowych
  • montaż końcowy narzędzia
  • prewencyjna konserwacja narzędzi i urządzeń
  • obsługa obrabiarek numerycznych
  • programowanie obróbki na maszynie

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi i programowania obrabiarek numerycznych (mile widziana znajomość Heidenhain)
  • wykształcenie średnie techniczne lub techniczne zawodowe (ślusarz, obróbka skrawaniem, mechanik narzędziowy, frezer, tokarz, szlifierz, operator CNC, technik mechanik)
  • sumienność oraz dążenie do rezultatów
  • umiejętność współpracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w zakładzie produkcyjnym we Wróblowicach

Mile widziane

  • umiejętność obsługi innych maszyn i obrabiarek niż sterowane numerycznie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • Rowerowe WAGO

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Mechanik narzędziowy – operator/programista CNC, Piękna 58a, Krzyki, Wrocław