Oferta pracy

Mechanik

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja oraz naprawa maszyn, dokonywanie przeróbek mechanicznych

  • wyjazdy serwisowe i naprawa maszyn u klientów

  • rozładunek maszyny z kontenerów i relokacja na miejsce montażu

  • montaż maszyny u klienta, regulacja parametrów oraz pierwsze uruchomienia

  • przeprowadzenie szkolenia z obsługi działania oraz konserwacji maszyny

  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz tworzenie dokumentacji zdjęciowej z montażu i serwisu

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne (profil: mechanika i budowa maszyn, mechatronika)

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i budowy urządzeń

  • zdolności manualne, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych

  • prawo jazdy kat B. i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia (umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą)

  • wynagrodzenie miesięczne min. 5500 zł brutto

  • pracę w godzinach 7.00- 15.00 od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz włączenia się w budowanie nowej firmy w Stanowicach

  • spokojną pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i otwartej komunikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy