Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Spółdzielcza 25a

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrajanie urządzeń i linii produkcyjnych

  • Usuwanie awarii

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń wentylacyjnych

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Wykształcenie techniczne (elektryk, mechanik, mechatronik) – mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Premię miesięczna regulaminowa i za brak absencji 20%

  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

  • Wczasy pod gruszą

  • Pakiet zdrowotny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bony świąteczne

  • Kartę Fit-profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Producent z sektora produkcji kontraktowej, poszukuje do swojego zakładu w Dywitach osobę na stanowisko:

Mechanik

miejsce pracy: Dywity pod Olsztynem

Przewiń do profilu firmy