Mechanik - Operator maszyn i urządzeń do produkcji cukru

NORDZUCKER POLSKA S.A.O firmie

  • Buk, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Nordzucker Polska S.A. jest częścią Grupy Nordzucker, który jest jednym z wiodących światowych producentów cukru. Asortyment produktów to między innymi : cukier biały, cukier surowy, cukier rafinowany, specjały i cukier płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę oraz bioethanol.
4 000 naszych pracowników w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych w całej Grupie dba o zapewnienie doskonałych produktów i usług, które są podstawą naszego rozwoju.
Do naszego zespołu zlokalizowanego w Opalenicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK - OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PROD.CUKRU

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Naprawa maszyn i urządzeń w razie awarii
  • Ustawianie i korygowanie parametrów procesu produkcji cukru w obszarze nadzorowanej stacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z maszynami i urządzeniami

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (praktyczna znajomość obsługi: tokarek, frezarek, strugarek, elektronarzędzi, elektrowciągu, uprawnienia spawalnicze)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub urządzeń dźwignicowych - mile widziane
  • Zdolności mechaniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w okresie kampanii czyli w okresie wrzesień - styczeń

Oferujemy?

  • Pracę w międzynarodowym koncernie oraz stabilne zatrudnienie.
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny tzw. PPK).

Czekamy na Twoje zgłoszenie online przesyłane poprzez przycisk Aplikuj.

Bądź częścią naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy