Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 26

Kobylanka (pow. stargardzki)

Galan Logistics to prężnie rozwijająca się firma transportowo – logistyczna wyspecjalizowana na kierunku skandynawskim w której najważniejszym jest zaangażowanie, odpowiedzialność, konsekwencja, uczciwość i szacunek. Dzięki tym wartością zaufało nam już wielu klientów i pracowników zapewniając pewną pozycje na rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
  • Zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B (dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. C / C+E)

Zakres obowiązków:

  • Okresowe przeglądy oraz naprawa pojazdów ciężarowych i naczep
  • Dbanie o terminowość napraw i wysoką jakość usług
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.
  • Przestrzeganie standardów i regulaminu firmy
  • Dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej w której największym kapitałem są ludzie
  • Świetna atmosferę w pracy opartą na partnerstwie i zaufaniu dzięki czemu tworzymy zgrany zespół
  • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów w celu rozwoju i polepszenia jakości oferowanych usług
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustosunkowane do umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - szkolenia
  • Multisport, prywatna opieka medyczna
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania oraz zapoznanie się z naszą stroną internetową: http://galanlogistics.pl/

Więcej informacji na temat oferty pod nr telefonu 509 529 253

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy