Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik pojazdów ciężarowych, specjalnych - ekspedycyjnych

ITS Nutzfahrzeuge GmbH O firmie

7 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poszukujemy mechaników-mechatroników do warsztatu samochodów Ekspedycyjnych (bez pośrednictwa agencji pracy).

Język niemiecki NIE jest wymagany, ale mile widziany.

Warsztat prowadzony jest przez zarząd polsko-niemiecki

Aktualne informacje o firmie na stronie www.its-nfz.de

Opis stanowiska:

  • Generalna przebudowa pojazdów specjalnych - ekspedycyjnych.
  • Renowacja, naprawa oraz serwis-przegląd samochodów/pojazdów ciężarowych różnych marek.

Wymagane doświadczenia w zakresie naprawy:

  • przebudowa pojazdów ekspedycyjnych na różnych podwoziach
  • diagnozowanie stanu technicznego pojazdów systemów hydraulicznych i pneumatycznych
  • umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek
  • wykonywanie kompleksowych napraw
  • pojazdów użytkowych komunalnych
  • maszyn rolniczych
  • maszyn leśnych
  • dźwigów
  • naczep

Oferujemy:

  • Umowę na pracę bezpośrednio z nami (ITS Nutzfahrzeuge GmbH) na warunkach niemieckich
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Miejsce pracy: NIEMCY – 72793 Pfullingen około 30 km od Stuttgartu (Szwabia)
  • Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Mieszkanie - pokój dwuosobowy - wysoki standard
  • Szeroki zakres wykonywanych czynności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Płatne nadgodziny

Prace można podjąć od zaraz albo w uzgodnionym terminie.

Proszę wysłać zgłoszenie z krótkim przedstawieniem CV i opisem doświadczenia/umiejętności - my oddzwonimy.

Alternatywnie pierwszy kontakt przez telefon +49 17632233552 najlepiej WhatsApp.

Ogłoszenie archiwalne