Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik pojazdów samochodowych

Mercedes Autocentrum Adrian Bernat

5 5007 500 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;

  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;

  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;

  • kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu;

  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych;

  • mycie oraz czyszczenie części i podzespołów, dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych;

  • sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych;

  • organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska;

Nasze wymagania

  • doświadczenie (warunek konieczny), bardzo mile widziane doświadczenie w naprawach aut marki Mercedes-Benz

  • doskonała organizacja stanowiska pracy

  • samodzielność w dokonywaniu napraw

To oferujemy

  • wysokie zarobki

  • praca od poniedziałku do piątku

O nas

Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych marki Mercedes-Benz, z powodzeniem prowadzimy serwis samochodowy. W 2021 roku przenieśliśmy naszą działalność z Makoszyna do centrum Kielc.