Oferta pracy

Mechanik

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań konserwacyjnych w zakresie mechanicznym

  • podłączanie maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie sprawdzeń i prób

  • prace remontowe na urządzeniach

  • wsparcie kadry inżynierskiej w nadzorze nad inwestycją

  • udział w zespołach rozruchowych

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • chęć nauki

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane ukończone technikum kierunkowe

  • doświadczenie w obszarze mechanicznym

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność, sumienność, uczciwość

Mile widziane

  • znajomość wymogów systemu pozwoleń na pracę

  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • udział w jednym z najważniejszych projektów chemicznych w Europie Środkowo- Wschodniej

  • premia kwartalna

  • interesująca praca w rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku europejskim

  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży chemicznej/petrochemicznej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport), opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do zakupu okularów, upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wczasów, dodatek relokacyjny, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, zniżki na studia w WSB, ubezpieczenie w trakcie podróży służbowych, działania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy