Mechanik Polowy

Bergerat Monnoyeur

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + trzynasta pensja + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

Nasze wymagania

  • Miejsce zamieszkania okolice : Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin - WYMAGANE

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki

  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Algierii.

W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Przewiń do profilu firmy