Oferta pracy

Mechanik Polowy

Bergerat MonnoyeurO firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki

  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie procedur technicznych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym telefon komórkowy, laptop i van serwisowy

  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity

Bergerat Monnoyeur

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Algierii.

W Polsce jesteśmy liderem rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy