Mechanik/ Pomocnik Mechanika

  • Kraków, Wieliczka, Skawina, Myślenice, Liszki (pow. krakowski), Balice (pow. krakowski), Mogilany (pow. krakowski), Kryspinów (pow. krakowski), małopolskie
  • Skotnicka 250, 30-394 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

    Chcesz się z nami rozwijać? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Zadania:

    • Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep.

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie min. zawodowe (mechanika, automatyka, elektryka).

    Oferujemy:

    • Rozwój zawodowy dla osób z dużym doświadczeniem i rozpoczynających pracę na stanowisku mechanika (możliwość przyuczenia osoby bez doświadczenia, po ukończonej szkole zawodowej).
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (8h dziennie).
    • Bardzo dobre warunki pracy, profesjonalne zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy.
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
    • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę.

    Jak dołączyć do naszego zespołu?

    Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz, dołącz CV

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.