Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

ELNAFT sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Do zadań mechanika będą należeć: prace spawalnicze i mechaniczne w zakresie wykonywania i obróbki prefabrykatów stalowych, montażu i demontażu urządzeń i instalacji sanitarnych oraz technologicznych na stacjach paliw, a także na innych obiektach petrochemicznych, jak również w siedzibie Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • doświadczenie na stanowisku spawacza

  • mile widziane uprawnienia 111, MIG 131, MAG 135, TIG 141, 311

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • bardzo dobry stan zdrowia

  • sumienność i odpowiedzialność za wykonane roboty

  • samodzielność, kreatywność

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • miłą atmosferę

  • wynagrodzenie od 4500 zł netto

  • szkolenia stanowiskowe

  • możliwość zyskania doświadczenia zawodowego

Spółka ELNAFT na rynku pojawiła się w 1993 roku. Zajmujemy się techniczną obsługą stacji paliw. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i bazie serwisowej stanowimy zaplecze logistyczne dla serwisu obsługującego stacje paliw w całej Polsce. ELNAFT Sp. z o.o. oferuje między innymi kompleksowe remonty, adaptacje i przebudowy w zakresie instalacji elektrycznych, technologii paliwowej, automatyki oraz ogólnobudowlanym. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompletnych rozwiązań dla stacji paliw. Oczywiście wykonujemy także prace na innych obiektach, zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Zachęcamy do współpracy !

Przewiń do profilu firmy