Oferta pracy

Mechanik

IBP Instalfittings Sp. z o.o.O firmie

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Stanisława Zwierzchowskiego 29

Poznań

Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych.

MECHANIK

Obowiązki:

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego
  • diagnozowanie bieżących awarii oraz usterek i ich usuwanie
  • dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń
  • przeglądy okresowe i remonty maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym
  • doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy