Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbHO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy maszyn i urządzeń pod kontem mechanicznym, hydraulicznym i pneumatycznym

  • utrzymanie urządzeń i instalacji w pełnej sprawności technicznej

  • udział w próbach i testach gotowych maszyn i urządzeń

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • szukanie i usuwanie awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenia o profilu Mechanika lub pokrewne – mile widziane w branży spawalniczej i/lub odlewniczej i/lub obróbki mechanicznej

  • doświadczenia w pracy jako mechanik / monter maszyn lub mechanik utrzymania ruchu

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych

  • mile widziane będą uprawnienia SEP do 1 kV oraz uprawnienia UDT

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, system bonusowy oraz dodatki okolicznościowe

  • elastyczny system czasu pracy

  • liczne szkolenia zawodowe

  • krótka ścieżka decyzyjna

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • praca przy innowacyjnych projektach w branży motoryzacyjnej

GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału niemieckiej firmy GSN Maschinen-Anlagen-Service GmbH, będącej wiodącym kompleksowym partnerem w zakresie obsługi technicznej, optymalizacji i modernizacji systemów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy