Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Duni Poland

4 5005 000 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Duni Poland

Syrenia 4

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Naprawianie, kontrolowanie i regulowanie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

  • Przezbrajanie maszyn zgodnie z planami produkcyjnymi

  • Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne i narzędzia

  • Praca w systemie III-zmianowym

  • Odpowiedzialność za sprawność techniczną maszyn oraz porządek na stanowisku pracy

  • Szkolenie nowego personelu-po nabyciu odpowiednich umiejętności

Nasze wymagania

  • Pracowałeś już na podobnych stanowisku

  • Masz zaawansowane umiejętności techniczne oraz adekwatne wykształcenie

  • Umiesz rozwiązywać problemy oraz pracować pod presją czasu

  • Lubisz pracować w zespole

  • Cechuje Cię odpowiedzialność , zaangażowanie, samodzielność i ciekawość

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP oraz uprawnienia na wózki widłowe będą Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Bogaty system premiowania (premie miesięczne i roczna)

  • Opiekę medyczną w firmie Medicover

  • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej

  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz

  • Kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami

  • Wspieranie finansowe aktywności sportowych (biegi uliczne) Kartę Multisport, korzystanie z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)

  • Sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach

  • Na początek wynagrodzenie zasadnicze miesięczne brutto pomiędzy 4.500 a 5.000 zależnie od kompetencji oraz doświadczenia ( +trzynaste wynagrodzenie)

Duni Poland

Jesteśmy częścią koncernu Duni, którego główna siedziba znajduje się w Szwecji.

Nasza polska siedziba to nowoczesna fabryka w Poznaniu, posiadająca kilka hal i ponad 50 maszyn produkujących jednorazowe serwetki drukowane i niedrukowane.

Zatrudniamy 400 Pracowników na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy