Oferta pracy

Mechanik

Kompania Piwowarska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii i prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń mechanicznych

  • realizacja prac przeglądowych i remontowych maszyn oraz urządzeń mechanicznych

  • monitorowanie stanu technicznego urządzeń oraz określanie potrzeb w zakresie konieczności realizacji prac korekcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane średnie, technik mechanik, mechanik pojazdów samochodowych)

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym / w trybie pracy ciągłej (3 zmiany/4 brygady)

  • samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu

Mile widziane

  • umiejętność spawania

  • świadectwo kwalifikacyjnym SEP G1 (E<1kV), G2E

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych branży firm sektora FMCG w Polsce

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny system motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

  • Stołówka pracownicza

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy