Mechanik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-23
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-08-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych

    MECHANIK
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego
    • diagnozowanie bieżących awarii oraz usterek i ich usuwanie
    • dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń
    • przeglądy okresowe i remonty maszyn

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym
    • doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    bottom