Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.

Świętego Michała 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego , zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń,

  • regularne przeglądy maszyn i urządzeń,

  • czynności konserwacyjne,

  • przezbrajanie i naprawy elementów linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Mile widziane

  • Obsługa kotłów parowych (do 1,6 MPa)

  • Uprawnienia spawacza

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe godziny pracy

  • opiekę medyczną (lekarz ogólny, stomatolog)

  • możliwość nauki i rozwoju

  • rozbudowany pakiet socjalny + system motywacyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna