Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Bolechowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od 25 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja i własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.
    MECHANIK
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Bolechowo (pow. poznański)
    Numer referencyjny: MECHANIK

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie parku maszynowego w należytym stanie,
    • wykonywanie przezbrojeń maszyn,
    • nadzór nad przebiegiem produkcji pod kątem technicznym,
    • wykonywanie przeglądów okresowych,
    • prowadzenie ewidencji przeglądów oraz awarii maszyn.

    Oczekiwania:

    • podstawowa wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • samodzielność w działaniu,
    • precyzja i dokładność przy realizacji zadań,
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
    • wiedza z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji
    spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w Bolechowie."