Oferta pracy

Mechanik (pracownik produkcji)

3Shape Poland Sp. z o.o.

1820,6 brutto / godz.
  • Południowa 27c, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Południowa 27c

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Praca przy produkcji nowoczesnych skanerów dentystycznych,

Nauczymy Cię wszystkiego, co będzie Tobie potrzebne do wykonywania pracy,

Damy Ci również możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapewniamy pracę w oparciu o Umowę o Pracę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie lub Wyższe – techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Posiadasz zdolności manualne,

  • A jeśli masz doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i/lub posiadasz podstawy mechaniki oraz elektroniki, będzie to dla nas atutem,

To oferujemy

  • Przejrzysty system wynagrodzeń 18,00 zł/h na start i 20,60 zł/h po okresie próbnym,

  • Praca w trybie jednozmianowym (07:00-15:00)

  • 40 minutowa płatna przerwa wliczona w czas pracy

  • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote

  • Dynamiczny zespół z nieformalną, przyjazną atmosferą,

  • Pełne wsparcie doświadczonych specjalistów,

  • Bogaty pakiet pracowniczy (darmowa nauka języka angielskiego/niemieckiego, prywatna opieka medyczna w Medicover z podstawową opieką stomatologiczną, dofinansowana karta MultiSport)

  • Liczne grupy hobbystyczne,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

TAK! To praca dla Ciebie

Jeśli jesteś osobą dokładną i precyzyjną. Chcesz pracować w zgranym zespole. Posiadasz chęci do pracy i odrobinę zdolności manualnych to dobrze, że tu jesteś. Właśnie na Ciebie czekamy!

Kim jesteśmy? 3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów.

Przewiń do profilu firmy