Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik produkcji

GIZEH Dispoform Sp. z o.o.

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

23 Października 61

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy, konserwacja maszyn produkcyjnych,

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • czynny udział w modyfikacjach maszyn,

  • analiza awarii, proponowanie i wdrażanie działań korygujących.

  • diagnoza oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • wsparcie techniczne w sytuacjach kryzysowych na terenie całego zakładu

Nasze wymagania

  • wykształcenie w obszarach mechanika, elektronika, elektryka, mechatronika, automatyka,

  • wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką/mechaniką/elektroniką przemysłową,

  • dobrze widziane doświadczenie w elektryce z uprawnieniami SEP

  • doświadczenie minimum 2 lata

  • komunikatywność i praca zespołowa

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość szkoleń zawodowych oraz kursów językowych

  • dobrą atmosferę pracy

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma z Tarnowa Podgórnego, o ugruntowanej 20 letniej tradycji w zakresie produkcji opakowań z tworzysz sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko: Mechanik Produkcji